Fotogalerie


EXTERIÉR

Náš areál je v klidném prostředí. Máme tu k dispozici velkou zahradu s ovocnými stromy, terasu s posezením, altán, skleník a pomník panny Marie. Hned pod naším areálem je krásný upravený rybník a kostel, kam se rádi procházíme.

INTERIÉR

Naše zařízení se skládá ze 4 oddělení. V přízemí se nachází jídelna, kuchyň, prádelna,kancelář a oddělení. Na všech odděleních je sesterna, velká koupelna a převážně dvoulůžkové pokoje, které jsou spojeny v buňce se sociálním zařízením. V naší budově se také nachází společenská místnost, aktivizační místnost, knihovna, kaple a kantýna.

OBEC PŘEPYCHY

Obec se nachází v okrese Rychnov nad Kněžnou, asi 4 km od Opočna. V obci je základní a mateřská škola, pošta, obchod potravin a smíšeného zboží, restaurace Katka a fotbalový stadion, kde se konají od jara do podzimu tradiční trhy.  V Přepychách naleznete také 3 upravované rybníky, renesanční kostel a nedaleké údolí uprostřed lesa nazývající se Dřízna.

AKCE

V rámci volnočasových aktivit se u nás konají různé činnosti. V současné době u nás probíhají různé pohybové aktivity, hraní stolních her, poslech hudby, procvičování paměti, tvoření různých výrobků a procvičování jemné motoriky.

Také pořádnáme různé koncerty, hudební estrády,  výlety do našeho okolí i dál, opékání párků nebo pálení čarodejnic. Připravujeme i mikulášskou besídku. Když je potřeba, zapojíme naše klienty do  pracovních činností, a to do hrabání spadaného listí, sběru úrody a podobně. Také rádi pečeme cukroví na Vánoce, na podzim dlabeme dýně. Vše je dobrovolné a nikoho nenutíme, ale zárověň se snažíme motivovat. Při každé činnosti se trochu odreagujeme a příjdeme na jiné myšlenky.

2019

2018

2017

2016

2015

2014